KS CHWASZCZYNO nominowane w konkursie Dziennika Bałtyckiego Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejsza Drużyna Powiatu Kartuskiego 2012


„Dziennik Bałtycki” organizuje zabawę już po raz sześćdziesiąty i z okazji jubileuszu ma ona szczególny charakter. Wyłonimy najpopularniejszych na dwóch szczeblach – powiatowym i regionalnym, stąd zabawa podzielona będzie na dwa etapy. Dziś rozpoczyna się głosowanie na szczeblu lokalnym – zapraszamy do udzielania poparcia swoim ulubieńcom spośród zawodników oraz drużyn zgłoszonych przez kibiców, kluby i instytucje.


Głosy oddawać można za pomocą telefonów komórkowych wysyłając na danych kandydatów SMS-y na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi obok. Wiadomości wysyłać można do końca listopada, wyniki na bieżąco śledzić można na stronie kartuzy.naszemiasto.pl, publikować je będziemy także w tygodniku.

Sportowiec i drużyna, którzy zdobędą największe liczby głosów, uzyskają tytułu najpopularniejszych w powiecie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe, o których szerzej jeszcze poinformujemy.

Laureaci powiatowi awansują też do etapu regionalnego, czyli wyborów najpopularniejszych na całym Pomorzu, które rozpoczną się 3 grudnia. W głosowaniu będą brali udział najlepsi z wszystkich zakątków województwa. Co ważne, w głosowaniu pomorskim kandydaci zachowają głosy, jakie uzyskali podczas etapów powiatowych. Na zwycięzców, poza prestiżem, czekać będą atrakcyjne nagrody.

Równolegle z wyborami najpopularniejszych, kapituła wyłaniać będzie najlepszych sportowców, którzy zostaną uhonorowani przez marszałka województwa pomorskiego.


Drużyna Roku – nominacje i uzasadnienia:

 

KS Chwaszczyno, piłka nożna

Za awans do IV ligi piłkarskiej, w której radzi sobie bardzo dobrze

 

 

SMS pod nr 72355 o treści dtk.4

Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STRONIE WWW.KARTUZY.NASZEMIASTO.PL

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.