Krzyż na wieży kościoła już w poniedziałek o 9.30

{module do-reklamy-intertekst|none}

W poniedziałek 15 lipca br. , jak pozwoli pogoda – czyli jak nie będzie za dużego wiatru – o godz. 9.30 za pomocą specjalnego dźwigu będzie wstawiany krzyż na wieżę naszego dużego kościoła.

 

Zapraszamy wszystkich parafian dysponujących czasem na to wydarzenie i na modlitwę. Gromadzimy się na trawniku przy kaplicy cmentarnej.

 

Parafia Chwaszczyno

 

Krzyż został pobłogosławiony 23 czerwca br. po Mszy Świętej o godz. 10.30. Relacja video z tego wydarzenia w poniższym linku:  http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1038-wideo-relacja-z-poswiecenia-krzyza-na-nowo-budowany-kosciol-w-chwaszczynie.html

 

 

{module dol-artykulu|none}

KRZYŻ NA WIEŻY KOŚCIOŁA JUŻ W PONIEDZIAŁEK

W poniedziałek 15 lipca br. , jak pozwoli pogoda – czyli jak nie będzie za dużego wiatru – o godz. 1930 za pomocą specjalnego dźwigu będzie wstawiany krzyż na wieżę naszego dużego kościoła. Zapraszamy wszystkich parafian dysponujących czasem na to wydarzenie i na modlitwę. Gromadzimy się na trawniku przy kaplicy cmentarnej.

Parafia Chwaszczyno

 

Krzyż został pobłogosławiony 23 czerwca br. po Mszy Świętej o godz. 1030. Relacja video z tego wydarzenia w poniższym linku:

http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1038-wideo-relacja-z-poswiecenia-krzyza-na-nowo-budowany-kosciol-w-chwaszczynie.html

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.