Koncepcja budowy ulic osiedla w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

Na zlecenie Urzędu Gminy Żukowo została wykonana koncepcja budowy ulic: Żeromskiego, Mickiewicza, Słowackiego, Gałczyńskiego, Jana Pawła II, Leśmiana, Asnyka, Stafa I Norwida w Chwaszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą.

 

Wykonawcą koncepcji jest firma z Gdyni R.G. Nadzory, Usługi Budowlane Ryszard Gad. Firma w ramach opracowania wykonała koncepcję budowy układu drogowego, organizacji ruchu, koncepcji infrastruktury technicznej kanalizacji sanitarnej i deszczowej, oświetlenia ulicznego, kompletnej inwentaryzacji zieleni i oceny dendrologicznej.

Jak podaje na swoim blogu członek Rady Sołeckiej Mirosław Nowak „Dzięki uprzejmości jednego z urzędników mieszkańcy, którzy są zainteresowani wglądem do koncepcji mogą się z nią zapoznać u sołtysa, który posiada jej wersję papierową.”

 

Wersję elektroniczną można pobrać poniżej:

Plan sytuacyjny format A0 arkusz 1-pdf

Plan sytuacyjny format A0 arkusz 2-pdf

Plan sytuacyjny format A0 arkusz 1-jpg

Plan sytuacyjny format A0 arkusz 2-jpg

 

 

 

źródło: miroslawnowak.pl, rg-gdynia.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.