Komunikat w sprawie zakupu węgla

Autor: nadesłane

W związku z chęcią pomocy mieszkańcom Gminy Żukowo oraz koniecznością dokonania wstępnego szacunku liczby gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem węgla w ramach zakupu preferencyjnego Burmistrz Gminy Żukowo prosi mieszkańców gminy Żukowo o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel (groszek, orzech, kostka) do końca dnia 24.10.2022 r. (poniedziałek) na – adres e-mail: wsparcie@zukowo.pl,
temat wiadomości: WĘGIEL

Gospodarstwo domowe będzie miało prawo do zakupu po preferencyjnej cenie 1,5 tony węgla w tym roku oraz kolejnych 1,5 tony po 1 stycznia 2023 r. W informacji proszę podać adres gospodarstwa domowego oraz imię i nazwisko.

Burmistrz Gminy Żukowo
Wojciech Kankowski

Źródło: nadesłane Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.