Komunikat Rady Sołeckiej

 

W dniu 12 lutego 2014 roku w UG Żukowo odbyło się spotkanie burmistrza, oraz urzędników gminy z sołtysami. Obecny był, także pełniący obowiązki komendanta komisariatu Policji w Żukowie Dariusz Knopp.

 

Skarbnik gminy Pani Lucyna Cybula zasięgnęła informacji od sołtysów na temat funduszu sołeckiego, pytając czy są ,,za” czy ,,przeciw”. Zdania były podzielone.

 

 

Pracownik urzędu przekazał informację o liczbie punktów oświetleniowych zaplanowanych do budowy w 2014 roku na terenie sołectwa Chwaszczyno:

 

  • ulica Rewerenda 15 punktów za kwotę 82 500 zł
  • ulica Kaszubska Droga 10 punktów / po raz pierwszy na terenie gminy założone zostaną oprawy z żarówkami LED/za kwotę 55 000 zł
  • ulica Przemysława 5 punktów za kwotę 28 000 zł

 

Sołectwo Chwaszczyno otrzyma w 2014 roku 234 tony kruszywa mineralnego zwanego popularnie tłuczniem. Jest to zaledwie 13 wywrotek. Ilość ta jest zdecydowanie za mała do bieżącego utwardzania dróg w naszej miejscowości.

 

Ustalono termin zebrania wiejskiego na dzień 18.03.2014 o godzinie 18.00 w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

 

nadesłał : Mirosław Nowak członek Rady Sołeckiej

foto: S.Kubryńska /UG Żukowo /

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.