Kolejny wniosek o odblokowanie Kaszubskiej Drogi w Chwaszczynie

 

Spotkanie w Urzędzie Gminy Żukowo będące efektem protestu Sołtysa i Rady Sołeckiej sołectwa Chwaszczyno dotyczące decyzji burmistrza o zakazie ruchu w obu kierunkach na Kaszubskiej Drodze w Chwaszczynie nie zakończyło się wbrew doniesieniom medialnym kompromisem. Wręcz przeciwnie podzieliło mieszkańców.

 

Zdecydowana większość z nich nie popiera nowej organizacji ruchu. W związku z tym Sołtys wraz z Radą Sołecką sołectwa Chwaszczyno podjął się kolejnego działania mającego na celu odblokowanie Kaszubskiej Drogi w naszej miejscowości. Od dziś kilku mieszkańców Chwaszczyna będzie zbierało podpisy pod nowym wnioskiem. Wszyscy, którzy nie zgadzają się z nową organizacją ruchu tj. zakazem ruchu w obu kierunkach mogą złożyć swój podpis w sklepie wielobranżowym ABC przy ul. Oliwskiej 88 w Chwaszczynie.

 

nadesłał : Mirosław Nowak członek Rady Sołeckiej sołectwa Chwaszczyno

 

wniosek-rs-dot-kaszubskiej-drogi

zakaz-ruchu-kaszubska-droga-1

 

zakaz-ruchu-kaszubska-droga-3

 

zakaz-ruchu-kaszubska-droga-4

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.