Kolejny festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka” (2014)

 

 

Dnia 30.05.2014 roku odbędzie się kolejny Festyn Rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”. Tak, jak co roku zaplanowaliśmy wiele darmowych atrakcji dla dzieci: Euro Bungee, Zjeżdżalnię – Safari, Basen – Kule Wodne, Samochodziki, Mega Piłkarzyki – Sukienki, Statek Piracki.

 

Festyn rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do godz. 20.00. W harmonogramie festynu zaplanowano wiele atrakcji: rodzinne biegi przełajowe, pokazy taneczne, gry i zabawy oraz wiele konkursów.

 

Oficjalne otwarcie festynu o godz. 15.00.

 

Organizatorami Festynu są:

 

Rada Sołecka, Rada Rodziców, Stowarzyszenie „SAMORZADNOŚĆ”, Dyrekcja Szkoły wraz z Nauczycielami oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

 

Będzie możliwość posmakowania wojskowej grochówki. Dochód z Festynu przeznaczony zostanie na kapitalny remont toalet, który zostanie przeprowadzony w okresie letnich wakacji.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Chwaszczyna, Tuchomia i okolic.

 

Nadesłane: Piotr Fikus

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.