Kolejne śmieci przy ulicy Bogusława w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

Na naszą skrzynkę kontaktową otrzymaliśmy kolejną informację od czytelnika Roberta, że pojawiło się ponownie dzikie wysypisko śmieci.

 

Miesiąc temu informowaliśmy o pojawieniu się w lesie w Chwaszczynie śmieci – odpadów budowlanych. (link)
Teraz w tym samym miejscu (lecz po drugiej stronie drogi) pojawiły się kolejne śmieci, także pozostałości po remoncie – karton po elektrycznym podgrzewaczu wody.

Wygląda na to że osoba wysypująca została spłoszona i nie wyrzuciła wszystkiego w tym miejscu – odjechała 500m dalej i wyrzuciła resztę na skrzyżowaniu Bogusława/Jadwigi (8 worków).

 

Może wspólnymi siłami uda nam się namierzyć sprawców, ktoś widział podejrzany samochód na Bogusława, Jadwigi wieczorem z piątku na sobotę (19/20.08.2011).

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-1

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-2

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-4

 

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-6

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-7

 

dzikie-wysypisko-chwaszczyno-boguslawa-9

 

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.