Kolejna dotacja na kościół – 2 ołtarz boczny

Dnia 17.03.2016 roku odbyła się XIV Sesja Rady Powiatu Kartuskiego, na której podjęliśmy uchwałę o udzieleniu kolejnej dotacji celowej dla Naszej Parafii pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Dotacji udzieliliśmy na zadanie: „Konserwacja i restauracja 2 rokokowego ołtarza bocznego” w kwocie 30 000,00 zł, co stanowi 48,1 % dofinansowania.

Dotacje udzielane są na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. Bardzo dziękuję wszystkim Radnym Powiatu Kartuskiego za podjęcie uchwały o przekazaniu dotacji dla naszego zabytkowego kościoła.

Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.