Klimat dożynkowy daje się we znaki

Z dnia na dzień pojawiają się nowe postaci że słomy, które sygnalizują, że w niedzielę 21 sierpnia odbędą się dożynki parafialne.

Pięknie dekorowana wieś, w przygotowaniach wieniec dożynkowy, a prawdziwe apogeum niespodzianek będziecie mogli zobaczyć, przybywając na naszą wspólną dożynkową uroczystość. Nie zabraknie występów rodzimych artystów, atrakcji dla najmłodszych, smacznych potraw oraz wspólnej zabawy.

slomiane figury nowe 3

fot. nadesłane

Zapraszamy! Przyjdź i z nami stwórz wspaniała zabawę.

Wiele osób stworzyło te piękne postacie. Co noc coś nowego się pojawia. Wiele przyjemności sprawiło wykonawcom tworzenie ich i ozdabianie naszej wsi.

slomiane figury nowe 11

fot. nadesłane

Panie Sylwia i Joanna ze swoją ekipą postawiły postacie na rondzie (więcej zdjęć w artykule: Dożynki Parafialne w Chwaszczynie – VII Festyn Kaszubski), Panie z KGW Chwaszczyno i ich rodziny na Polnej, a dziś stanął traktorzysta, który wita i zaprasza na dożynki przy wjedzie ze strony Żukowa, machając ręką. To jest praca naszej Pani Sołtys i jej rodziny przy ogromnym zaangażowaniu sąsiadów.

slomiane figury nowe 6

fot. nadesłane

Banery wieszali nasi strażacy przy pomocy Joli i Oli. To jest wspaniała inicjatywa i godna naśladowania. Łączy ludzi i wyzwala najlepsze zachowania i relacje pomiędzy nami. Brawo dla chwaszczynian!

slomiane figury nowe 15

fot. nadesłane

 

Ola N. i Basia H.

{gallery}przygotowanie-banery-figury{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.