Karolina Miller Mistrzynią Polski Juniorek w Judo

W sobotę 2 kwietnia br. w Kątach Wrocławskich odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Reprezentantka KS AZS AWFiS Gdańsk i mieszkanka Chwaszczyna Karolina Miller zdobyła złoto w swojej kategorii wagowej.

Siostry Miller z Chwaszczyna nie zawodzą na niwie sportowej. Powoli przyzwyczajają nas do swoich sukcesów. Niewątpliwie jest to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, jakie trzeba przyjąć, aby być najlepszym. Jak się okazuje – w całej Polsce.

karolinamiller judo2

fot. nadesłane: Katarzyna Miller

W ubiegłym miesiącu złoto (lecz na innej imprezie) wywalczyła Magdalena Miller, starsza siostra Karoliny. Miniony weekend to dominacja Karoliny w wadze 70 kg na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów. Trenerem Karoliny jest Radosław Laskowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.