Już wkrótce nowa mapa Chwaszczyna! Dopracujmy ją wspólnie!

Zapewne każdy z nas niejednokrotnie szukał w Chwaszczynie jakiejś ulicy. Często nawet z GPSem ciężko było ją znaleźć. I choć wydaje nam się, że mieszkając tu od urodzenia, znamy każdy zakątek, to jednak nie jesteśmy w stanie podać nazw wielu ulic czy wskazać dokładnie ich położenia. Wyszliśmy temu naprzeciw i stworzyliśmy nową mapę dla mieszkańców Chwaszczyna.

Ostatni taki plan wsi został wydany kilkanaście lat temu. Mieszkańcy do tej pory z niego korzystają, jednak jest on już mało aktualny. Od tego czasu powstało mnóstwo nowych ulic, których nie jesteśmy w stanie zapamiętać.

Mapę naszej wsi chcielibyśmy wydać w dużym formacie. Mapa będzie doskonałym narzędziem dla mieszkańców, przyjezdnych, służb ratowniczych, kurierów, itp. Planujemy, aby mapa wraz z gazetą trafiła do wszystkich domów. Postawimy też dużą tablicę z mapą w centrum naszej miejscowości.

Poniżej publikujemy interaktywną wersję naszej mapy, nałożoną na google maps, aby nasi Czytelnicy mogli jeszcze przed wydrukiem obejrzeć ją i zgłosić nam (kontakt@chwaszczyno.pl) ewentualne poprawki. W naszej miejscowości wiele jest ścieżek, dróg o różnej jakości. Nie zawsze wiadomo, czy jest to „wydeptana” dróżka, czy ulica.

Nie znamy dokładnie każdego zakamarka Chwaszczyna, dlatego prosimy o przyjrzenie się waszej okolicy zamieszkania i zgłoszenie nam ewentualnych poprawek. Aby łatwo odszukać właściwą ulicę, na dole mapy znajduje się indeks z nazwami.

Tak samo, jak finansujemy z reklam bezpłatną gazetkę Chwaszczyno.pl, tak też chcielibyśmy pokryć koszty wydruku takiej mapy. Nanieślibyśmy na nią firmy za opłatą, która pokryje koszty druku w dodatku do gazety. Zapraszamy zainteresowane firmy, które chciałyby się znaleźć na nowej mapie naszej wsi do kontaktu z redakcją kontakt@chwaszczyno.pl lub telefonicznie: 790-477-868.

Opłaca się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, bo mieszkańcy będą korzystać z mapy przez kolejne lata.

[button link=”http://www.chwaszczyno.pl/mapa”]Przełącz na pełny ekran[/button]

[button link=”http://www.chwaszczyno.pl/mapa”]Przełącz na pełny ekran[/button]

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.