Jutro droga krzyżowa ulicami Chwaszczyna

Tradycyjnie w piątek przed Niedzielą Palmową ulicami Chwaszczyna odbędzie się nabożeństwo drogi krzyżowej. W tym roku wierni przejdą ulicami od małego kościoła do Mazurowa.

Z biuletynu parafialnego:

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga krzyżowa w małym kościele odbędzie się w piątek 7 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 7:00.

Tego dnia nie będzie drogi krzyżowej o godz. 16:30 (nabożeństwo dla dzieci) i o godz. 17:30 (nabożeństwo dla dorosłych).

W piątek 7 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18:00 (czyli początek drogi krzyżowej będzie ok. godz. 18:45) wyruszy droga krzyżowa ulicami naszej miejscowości – Chwaszczyna.

Przejdziemy ulicami: Żeromskiego, Sienkiewicza, Derdowskiego, Majkowskiego i Ks. Sychty. Pierwsza stacja odbędzie się na parkingu przy starej plebanii i w tym samym czasie będzie też odprawiane nabożeństwo drogi krzyżowej w kościele.

Gorzkie Żale przed wystawionym Najświętszym Sakramentem tradycyjnie odbywa się w niedzielę o godz. 10:00 oraz Gorzkie Żale są śpiewane przed Mszą Święta o godz. 7:00, 12:00, 15:00 i 19:00.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.