Poniżej prezentujemy relację z czwartej sesji Powiatu Kartuskiego nadesłaną przez Radnego Powiatowego Piotra Fikusa:

 

Dnia 29.01.2015 roku odbyła się IV Sesja Rady Powiatu Kartuskiego. Na sesji gościliśmy Radnego Sejmiku Województwa Pomorskiego Pana Huberta Lewne. W punkcie interpelacje i wolne wnioski podziękowałem Panu Radnemu za pomoc przy realizacji inwestycji – „Odnowienie nawierzchni Drogi Wojewódzkiej nr 218 – ul. Oliwska (od ronda do granic z miastem Gdańsk)” w roku 2014 oraz zgłosiłem interpelację dotyczącą planowanej budowy ciągu pieszo-rowerowego na długości tego odcinka.

 

Pragnę poinformować Państwa, iż w rozmowie z Dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich Panem Grzegorzem Stachowiakiem otrzymałem zapewnienie o możliwości realizacji tej inwestycji jeszcze w roku bieżącym. Obecnie opracowywana jest dokumentacja projektowa, która została również sfinansowana przez Urząd Gminy w Żukowie. Pan Radny Hubert Lewna zadeklarował pomoc i dołożenie wszelkich starań, aby ten ciąg pieszo-rowerowy zrealizować w roku 2015.

 

Nadesłane:

Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.