Interwencje OSP w Chwaszczynie po potężnych nawałnicach na Pomorzu

Mimo, iż w Chwaszczynie i w Tuchomiu skutki wietrznych nawałnic nie były tak dotkliwe, jak na terenach powiatu chojnickiego, to i tak druhowie z OSP mieli sporo pracy.

Podczas pierwszej interwencji z piątku na sobotę już o godz. 2 chwaszczyńscy strażacy usuwali połamane gałęzie wzdłuż DK 20 na trasie Gdynia-Żukowo. Chwilę później na ulicy Szkolnej w Tuchomiu zabezpieczali zerwaną linię energetyczną.

wichura 1

fot. ospchwaszczyno.pl

W porannych akcjach druhowie usuwali miejscowe zagrożenia związane z oberwanymi gałęziami i konarami. Przed godz. 8 strażacy ściągali gałęzie z dachu budynku przy ulicy Oliwskiej w Chwaszczynie.

wichura 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Po południu na ulicy Spacerowej w Chwaszczynie druhowie usuwali powalone drzewo na budynek. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

wichura 4

fot. ospchwaszczyno.pl

wichura 5

fot. ospchwaszczyno.pl

wichura 6

fot. ospchwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.