Informacja od Komitetu Obywatelskiego Stop Żwirowni.

 

W dniu 10.04.2015r. o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy Żukowo odbędzie się spotkanie przedstawicieli mieszkańców Tuchomia i Chwaszczyna z Burmistrzem Panem Wojciechem Kankowskim.

 

O spotkaniu zostaliśmy poinformowani przez Panią Sołtys Jolantę Wiercińską, która przekazała nam informację, iż tematem spotkania będą „dalsze zamierzenia Gminy odnośnie żwirowni”. Mamy nadzieję, iż zostanie ustalony termin i godzina połączonego zebrania wiejskiego mieszkańców Tuchomia i Chwaszczyna, które ze względu na „złożoność sprawy” powinno odbyć się jak najszybciej.

 

O rezultatach rozmowy poinformujemy Państwa niezwłocznie, a w szczególności o zbliżającym się zebraniu wiejskim w sprawie sprzeciwu mieszkańców powstaniu żwirowni na działce 245/7 i wycince lasu.

 

nadesłane:

Komitet Obywatelski Stop Żwirowni

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.