III Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej w Przodkowie za nami

 

W niedzielę w Przodkowie odbył się III Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej, w którym pobiegło ponad 300 osób. Najszybszy był Łukasz Kujawski z Sopotu. W kategorii 40-49 kobiet drugie miejsce zajęła Joanna Dziewiatowska – dietetyk medyczny z Tuchomia, która prowadzi w naszej gazecie stały cykl o zdrowym życiu i odchudzaniu.

 

Przodkowska impreza biegowa była piątym tegorocznym wydarzeniem w ramach cyklu „Kaszuby Biegają 2015”. W ubiegłym roku została ogłoszona najlepszą imprezą biegową na Kaszubach. Portal Chwaszczyno.pl jest patronem medialnym biegów.

 

Zawodnicy do pokonania mieli 11,5 km przez Kczewo, Tokary i Czeczewo.

 

Uczestnicy musieli się zmierzyć nie tylko z rywalami ale też z własną wytrzymałością. Pogoda była bardzo upalna i na pewno nie ułatwiała zadania. Do mety nie dobiegło tylko dwóch biegaczy.

 

Na scenie Pikniku Rodzinnego w Przodkowie najlepsi w klasyfikacjach głównych i poszczególnych grupach wiekowych odebrali puchary oraz nagrody rzeczowe i finansowe. Dodatkowo wśród wszystkich którzy ukończyli bieg rozlosowano telewizor 32”.

 

Wielkie gratulacje!

 

Wyniki do pobrania

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.