Idźmy na wybory – jest na kogo głosować!

Autor: nadesłane

Przed nami jedne z najważniejszych wyborów parlamentarnych ostatnich dekad. Już w najbliższą niedzielę 15 października w godzinach 7.00 – 21.00 oddamy głos na kandydatkę lub kandydata do Sejmu i Senatu. Warto pamiętać, że podczas głosowania w 2019 r. w Chwaszczynie padł powiatowy rekord frekwencji. W chwaszczyńskim okręgu nr 2 zagłosowało aż 77,57 % uprawnionych, a w okręgu nr 1 – 70,85 %. Miejmy nadzieję, że i tym razem mieszkańcy Chwaszczyna i Tuchomia nie zawiodą i licznie wezmą udział w wyborach, a jest na kogo głosować.

Z informacji PKW wynika, że z terenu Gminy Żukowo mamy kilkunastu kandydatów. Część z nich prowadzi aktywną kampanię wyboczą, a niektórych w ogóle nie widać…

Z listy Koalicji Obywatelskiej startują dobrze znani chwaszczynianie: Tomasz Fopke i Jolanta Wiercińska. Czy zostaną naszymi przedstawicielami w Sejmie RP?

Zachęćmy wszystkich do udziału w niedzielnych wyborach.

Każdy głos jest bardzo ważny.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.