I TURNIEJ MINI LIGI MINISIATKÓWKI w CHWASZCZYNIE

 

UKS WILKI CHWASZCZYNO przy Publicznej Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum w Chwaszczynie

ZAPRASZA NA
I TURNIEJ MINI LIGI MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
„Rzucanka siatkarska” o PIÓRO MICKIEWICZA


MIEJSCE ROZGRYWEK: SALA GIMNASTYCZNA przy Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły  Podstawowej w Chwaszczynie


TERMINY: 21.11, 19.12, 9.02


ROZGRZEWKA: 9.30, GRY: 10.00

 

-dla dzieci roczników 2005,2006,2007

– single na dwa dowolne odbicia (może być jedno) boisko 3m x 4m. zagrywka: przebicie palcami lub tenisowa, siatka 200 cm.

-O kolejności zespołu w grupie decydują: ilość punktów za wygrane mecze obliczona zgodnie z zasadą:  za zwycięstwo 3 pkt.,  za remis 2 pkt, za porażkę 1 pkt,  za nie przystąpienie do meczu lub walkower 0 pkt.

-Rodzice (opiekunowie) zgłaszając udział dziecka w rozgrywkach , potwierdzają zdolność zdrowotną dziecka do udziału w tego typu rozgrywkach. Zapisanie się i przybycie na każdy turniej jest potwierdzeniem tego, że dziecko jest zdrowe i może brać udział w zawodach. Wszelkie ubezpieczenia rodzice (opiekunowie) uczestników zawierają we własnym zakresie.


ZGŁOSZENIA DWA DNI PRZED TURNIEJEM U NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO (p. Agnieszki i p. Kasi)

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.