Holy wins! po raz czwarty. Święci zwyciężają w Chwaszczynie.

 

 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na spotkanie „Holy wins! – Święty zwycięża!”, które organizuje parafia Chwaszczyno wraz z zespołem młodzieżowym „Elishama”, Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży i księżmi Archidiecezji Gdańskiej.

 

Od jakiegoś czasu próbuje się wprowadzać u nas zwyczaje związane z Halloween, które w krajach zachodnich i Ameryce obchodzi się 31 października. Jako kontra dla tych praktyk w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych organizujemy spotkanie modlitewno-muzyczne, które w tym roku odbędzie się w nowym-dużym kościele o godz. 19:30.

 

Na spotkaniu pragniemy jeszcze głębiej poznać tajemnicę świętości, która jest radością, życiem, światłem i miłością. Poznamy historię świętych, którzy odznaczyli się niezwykłym darem męstwa i odwagi. W tym roku w programie spotkania czeka nas modlitwa, śpiew, konferencja, Litania do Wszystkich Świętych w oparciu o świętych i błogosławionych naszych czasów, a także pewna niespodzianka.

 

Zapraszamy wszystkich: rodziny naszej parafii, młodzież, starszych, a także wszystkich gości i osoby, które chcą razem z nami dowiedzieć się, jak dążyć do świętości.

 

Spotkanie rozpocznie się 31 października 2013r. (czwartek) o godz. 19:30 w nowym-dużym kościele.

 

Parafia Chwaszczyno

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.