Historyczny awans KS CHWASZCZYNO – relacja

 {module do-reklamy-intertekst|none}

W sobotę wszyscy miłośnicy piłki nożnej spotkali się na chwaszczyńskim stadionie Toyota Arena. Silny wiatr i niska temperatura nie przeszkodziły w głośnym dopingowaniu. Mimo pewnego awansu piłkarze nie zawiedli kibiców – do końca spotkania dawali z siebie wszystko. KS Chwaszczyno pokonało GKS Kowale 6:2

 

Awans jest, mamy się z czego cieszyc dlatego, że pierwszy raz w historii naszej gminy jesteśmy w IV lidze, Lidze gdzie jeszcze na razie nikomu się to nie udało. Wy jesteście pierwsi – mówi Roman Walder Prezes KS Chwaszczyno.


Po meczu wręczono nagrody i podziękowania trenerom i piłkarzom, sponsorom oraz soltysowi. Ogłoszono również zamiar powołania szkółki piłkarskiej, w której mogliby trenować młodzi mieszkańcy Naszej Miejscowości.


Po części oficjalnej wspólne świętowanie przy grillu.

 

fot. Katarzyna Libicka, Dariusz Witt


 Materiał wideo ze świętowania awansu KS Chwaszczyno


51-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

 

52-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

 

55-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

 47-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

73-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

 

79-awans--ks-chwaszczyno-do-iv-ligi

 

 

 

{gallery}kschwaszczyno/kschwaszczyno-awans-do-IV-ligi{/gallery}


{module dol-artykulu|none}


Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.