GOKKEN CUP ŻUKOWO

W sobotę 4 czerwca 2016 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie Klub Sportowy Gokken zorganizował kolejny turniej „Gokken Cup”, który był współfinansowany i współorganizowany przez Powiat Kartuzy.

Zawody GOKKEN CUP ŻUKOWO należą do grupy turniejów rankingowych Pomorskiej Ligi Karate. W ramach tego rankingu zdobywcy pierwszych 4 miejsc w swoich kategoriach otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez Pomorski Związek Karate. W zawodach wzięło udział ponad 280 osób z 14 klubów z Polski oraz 1 z Rosji.

Walki toczyły się na 5 matach przez prawie 11 godzin. Był to ostatni turniej, w którym nasi podopieczni mogli sprawdzić swoje siły. W kwestii medalowej KS Gokken okazał się niegościnny i zdobył łącznie 39 złotych medali, 25 srebrnych oraz 35 brązowych, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej klubów.

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować turniej. Szczególne podziękowania należą się Powiatowi Kartuskiemu oraz Gminie Żukowo.

 

fot. tytułowa: Srebrni Medaliści kumite drużynowego chłopców 14-15 lat w składzie: Dawid Szodrowski, Kacper Czarnecki, Szymon Kuśpiet i Adam Piotrkowski

 

Agata Uwijała / KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.