Gokken Cup – Bojano. Karatecy w formie.

 

 

W 24 stycznia 2015r. odbył się kolejny turniej Gokken Cup-Bojano. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniom publiczności. Zmagania karateków dopingowało około 1000 osób w ciągu całego dnia.

 

Po raz pierwszy turniej zorganizowaliśmy na nowo otwartej hali w Bojanie. W zawodach wzięło udział około 400 zawodników z 16 klubów z Polski. Nasz klub reprezentowało około 160 zawodników, którzy zdobyli 27 złotych, 26 srebrnych i 59 brązowych medali (łącznie 112 medali!). Ta statystyka uplasowała nas na pierwszym miejscu w klasyfikacji medalowej.

 

Najlepszą zawodniczką z naszego klubu okazała się Zuzanna Potracka (sekcja Karczemki-Dobrzewino), a zawodnikiem Wiktor Ludwikowski (sekcja Żukowo). Zawody w Bojanie były ostatnimi przed wyjazdem naszych zawodników na Mistrzostwa Europy do Zurichu. Sara Elwart, Jakub Kułaga oraz Bartosz Potracki pokazali, że dalej są na tak zwanym „pełnym gazie” i na pewno pokażą się z dobrej strony na ME.

 

Trzymajcie kciuki

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:

https://m.flickr.com/#/photos/120924188@N08/sets/72157648137144883

 

 

Ekipa Gokken / Agata Uwijała

Fot. Agnieszka Cezak

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.