Gmina Żukowo blisko podium! Pełna mobilizacja w nadchodzących wyborach

Autor: nadesłane

Już w najbliższą niedziele ponownie spotkamy się przy urnach wyborczych. Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się w niedzielę 12 lipca 2020 r. między godziną 7:00 a 21:00.

Frekwencja w  I turze wyborów była wysoka, ale nie aż tak aby uzyskać najlepszy wynik w Obszarze Metropolitalnym. Brakuje nam niewiele aby stanąć na podium i zdobyć 30 000 zł!!

W związku z 2 turą wyborów w końcowym rankingu ważna będzie średnia frekwencja z obu tur. Wyniki nie są przesądzone, stąd zachęcamy do aktywnego udziału w wyborach. Zabierzcie na nie bliskich: rodzinę, znajomych, zachęćcie sąsiada i listonosza. Każdy głos jest ważny!
Chwaszczyno od lat plasuje się w gminnej czołówce. Teraz gramy jako jedna gminna drużyna więc prosimy o pełną mobilizację!

Poniżej wyniki frekwencji uzyskane przez Gminy zrzeszone w Obszarze Metropolitalnym w I turze wyborów, które odbyły się 28.06 br.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.