Głosuj na Tomasza Dorniaka na II Kaszubskim Festiwalu Wideoklipów

 

Tomasz Dorniak, lider zespołu MASSUANA i mieszkaniec Żukowa reprezentuje powiat kartuski na II Kaszubskim Festiwalu Wideoklipów.

Do 30 czerwca można głosować na teledysk „Tu na Kaszubach”, zrealizowany m.in. w Żukowie, Kartuzach i Sierakowicach:,wysyłając sms o treści : tvk.klip.2 na numer 71051 (koszt 1,23 z VAT).


Koncert finałowy zorganizowany przez TV Kaszuby rozpocznie się 30 czerwca o godz.17:00 na kościerskim rynku. Zespół MASSUANA podczas pierwszej edycji otrzymał Nagrodę Publiczności dzięki Państwa głosom.


UWAGA! 10 osób, które wyśle największą ilość sms-ów, otrzyma ekskluzywną płytę DVD z koncertem zespołu MASSUANA z 2006 r. Więcej informacji na stronie www.tomaszdorniak.plSkomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.