Głosowanie na proboszcza i parafię roku oraz najlepszego organistę na Pomorzu

 

Dziennik Bałtycki rozpoczął wielki plebiscyt na Proboszcza Roku 2013, Parafie Roku i najlepszego organistę w archidiecezji gdańskiej i diecezji pelplińskiej.

Znasz swojego proboszcza i wiesz, co się dzieje w parafialnej wspólnocie? A może zachwyca cię gra i śpiew organisty podczas mszy św. w twoim kościele? Dziś rozpoczynamy plebiscyt, w którym możesz wyrazić swoje uznanie, a także podziękować księżom za ich duszpasterską pracę. Do końca stycznia trwać będą plebiscyt na Proboszczów Roku, Parafie Roku oraz Najlepszych Organistów – można przeczytać na stronie „Dziennika Bałtyckiego”

 

Portal Chwaszczyno.pl zachęca do głosowania na:

ks. Piotra Gruba – Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Chwaszczyno

SMS pod nr 72355 o treści DBPG.12

 

Parafię św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Chwaszczyno (DBAG.7) 

SMS pod nr 72355 o treści DBAG.7

 

Sprawdź aktualne wyniki głosowania na proboszczów

Zobacz aktualne wyniki głosowania na parafie

Docenimy organistów

 

W trzeciej kategorii plebiscytu docenimy tych, którzy swoją grą i śpiewem upiększają celebrację Mszy Świętych w pomorskich kościołach – czyli organistów.
– W tym przypadku o zgłaszanie kandydatów do udziału w plebiscycie prosimy Czytelników – mówi Bogusław Kaczmarek z „DB”. – W tym przypadku to właśnie ocena wiernych uczestniczących w nabożeństwach jest najważniejsza. Na zgłoszenia kandydatów gazeta czekac będzie do 8 stycznia, a głosownie w tej kategorii plebiscytu rozpocznie się dwa dni później. Organistów można zgłaszać pod nr tel. 502 499 065 lub wysyłając e-mail na adres: organista@prasa.gda.pl.

Na najlepszych organistów czekać będą oczywiście wartościowe nagrody.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.