Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych – Chwaszczyno 19 kwietnia 2013 r.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}


Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie serdecznie zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych, nauczycieli oraz Rodziców do udziału w GIEŁDZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, która odbędzie się dnia 19 kwietnia (piątek) w godz. 10.00-13.00.

 

Jest to już 5 edycja przedsięwzięcia, które ma na celu pomóc naszym gimnazjalistom dokonać właściwego wyboru przyszłej szkoły. W trakcie trwania giełdy szkoły ponadgimnazjalne z Trójmiasta i okolic prezentują swoje oferty edukacyjne na ciekawie przygotowanych stanowiskach, w formie prezentacji multimedialnych i działań praktycznych związanych z charakterem i specyfiką danej szkoły. Należy dodać, że każdego roku wzrasta ilość szkół, które są zainteresowane taką formą autopromocji. W roku 2012 było ich aż 27!


Celem podejmowanych działań jest zachęcenie nie tylko naszych uczniów, ale wszystkich uczniów gimnazjów z naszej gminy – zwłaszcza klas II i III do udziału w tej imprezie, gdyż jest to doskonała okazja do poznania ciekawych, często nieznanych ofert w jednym miejscu.


Podobnie jak w latach ubiegłych patronat nad Giełdą obejmuje Burmistrz Gminy Żukowo p. Jerzy Żurawicz.


Liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych tym działaniem, a szczególnie młodych mieszkańców regionu, którzy rozpoczynają start w nowe życie zawodowe.

ZAPRASZAMY!fot.u góry z ubiegłorocznej giełdy szkół

oprac:chwaszczyno.edu.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.