GIEŁDA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – 27 marca 9.00-12.00


Tak wyglądała giełda szkół w 2014 roku.

 

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie serdecznie zapraszają Uczniów, Rodziców, Opiekunów oraz całą Społeczność Szkolną na tegoroczną GIEŁDĘ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, która odbędzie się na terenie naszej placówki dnia 27 marca (piątek) w godz. 9.00-12.00.

 

Poprzez indywidualny kontakt z reprezentantami różnych placówek oświatowych nasi wychowankowie będą mogli pogłębić wiedzę na temat interesujących ich szkół, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu trudnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

 

Honorowy patronat nad Giełdą Szkół Ponadgimnazjalnych organizowaną przez Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie Obejmuje Burmistrz Gminy Żukowo p. Wojciech Kankowski.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.