Gazetka Chwaszczyno.pl ponownie w Państwa domach

Choć od ostatniego wydania minęło kilka miesięcy, nakładem nowych sił udało się nam wydać ostatni w tym roku numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Zachęcamy do lektury.

Realizując cel, jaki niesie za sobą wydanie kolejnego numeru bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl, przedrukowaliśmy dla Państwa artykuły zamieszczone w ostatnim czasie na portalu Chwaszczyno.pl oraz przygotowaliśmy zupełnie nowe materiały.

W przedświątecznym wydaniu znajdą Państwo m.in. następujące pozycje:
– relację z Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej,
– wywód nt. kalendarza,
– aktywności zimową porą wg dietetyczki Joanny Dziewiatowskiej,
– budowie chodnika z Chwaszczyna do Tuchomia,
– bieżących naprawach i budowach,
– odśnieżaniu w Chwaszczynie i w Tuchomiu

oraz wiele innych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli lokalne czasopismo i zamieścili reklamę w naszej gazetce. Państwa aktywność jest gwarancją ciągłości przygotowania i druku bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Dzięki temu trafia ona do każdego domu w Chwaszczynie i w Tuchomiu oraz do lokalnych sklepów. To nieocenione wsparcie zapewnia także wydawanie numerów „pro bono”, bez żadnych opłat.

Dla tych, którzy preferują internetowe wydanie, zachęcamy do przeglądania bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl na naszej stronie:

BEZPŁATNE WYDANIE GAZETKI CHWASZCZYNO.PL

lub pobrania z naszego serwera:

pdfBEZPŁATNE WYDANIE GAZETKI CHWASZCZYNO.PL (.pdf)7.05 MB.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją:

KONTAKT.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja
Chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.