Gala Sportu w Żukowie. Chwaszczynianie wśród nagrodzonych!

 

 

 

10 lutego br. w Żukowie spotkali się sportowcy, trenerzy i działacze sportowi z Gminy Żukowo, którzy w corocznej Gali Sportu zostali uhonorowani za zdobyte trofea i sukcesy na niwie sportowej. Gościom towarzyszyły rodziny i władze z powiatu kartuskiego i Gminy Żukowo. Imprezę poprowadzili dziennikarze z Radia Gdańsk.

 

Kandydaci do nagród byli zgłaszani przez działaczy sportowych, jednak taką możliwość miał każdy mieszkaniec gminy Żukowo. Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach:

 

  • – drużyna roku,
  • – trener roku,
  • – sportowiec roku,

 

W każdej z nich wyłoniono głównych zwycięzców, którzy otrzymali kwotę w wysokości 1000zł oraz wyróżnionych, którzy dostali 500zł.

 

Nagrodzeni Chwaszczynianie w poszczególnych kategoriach:

 

DRUŻYNA ROKU (nagroda główna ex aequo z GKS Żukowo):

 

KS Chwaszczyno – awans drużyny do rozgrywek III Ligi Bałtyckiej piłki nożnej

 

ks-chwaszczyno-grupowe-iii-liga

 

SPORTOWIEC ROKU (wyróżnienie):

 

Magdalena Miller – judo, AZS AWFiS Gdańsk.

 

magda miller

 

Członkini kadry narodowej seniorek w karate. 3. miejsce w Mistrzostwach Polski seniorek, 3 miejsce w Pucharze Europy juniorek, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek, 1. miejsce w Pucharze Kanady (Ontario Senior Open), 3. miejsce w Pucharze Polski juniorek.

 

Filip Wendt – karate, Gokken Chwaszczyno.

 

filip wendt

 

Złoty medalista Pucharu Polski, brązowy medalista Mistrzostw Polski w Karate WKF, dwukrotny złoty medalista ME w Zurichu (indywidualnie i drużynowo).

 

Uhonorowanym sportowcom składamy serdeczne gratulacje!

 

Opracowanie na podstawie:

Magda Dzienisz / expresskaszubski.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.