Drabina platformowa dla profesjonalistów – Faraone PLS

Autor: nadesłane

W niektórych warunkach pracy na wysokości najlepiej sprawdzają się drabiny platformowe. Zostały zaprojektowane tak, by przez długi czas zapewniać użytkownikowi komfortową pozycję na odpowiednio dużej platformie oraz – dzięki zastosowaniu balustrad – zabezpieczać go w razie potrzeby wychylenia się. Doskonałym przykładem jest model Faraone PLS. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić.

Gdzie znajduje zastosowanie dragina Faraone PLS?

Drabina Faraone PLS jest funkcjonalną drabiną wolno stojącą, która sprawdzi się przy okazji wykonywania wszelkiego rodzaju prac konstrukcyjnych czy wykończeniowych na wysokości maksymalnej wynoszącej 4 m. Jednak drabina jest regulowana i jej wysokość możemy dostosować do własnych potrzeb.

Przydatnym w pracy rozwiązaniem jest możliwość ustawienia drabiny na schodach, dzięki temu że każde z ramion ma niezależną regulację. Model składa się kompaktowo, co ułatwia jego transport.

Cechy charakterystyczne drabiny Faraone PLS

Faraone PLS to model, który wyróżnia się dużym podestem roboczym, który pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonanie pracy. Jego wymiary to 52 cm x 62 cm. Otacza go ochronna balustrada, która zabezpiecza użytkownika przed upadkiem z wysokości. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy pracownik wychyla się zbyt mocno. W opisywanej drabinie to ryzyko zostało znacznie ograniczone. 

Na balustradzie została umieszczona praktyczna i funkcjonalna torba, do której można włożyć narzędzia, elektronarzędzia i inne przybory niezbędne podczas pracy, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy po zejść po to, co jest w danej chwili potrzebne. Zastosowane stabilizatory krzyżowe sprawiają natomiast, że drabina jest bardzo wytrzymała i stabilna.

Mimo tych udogodnień drabina Faraone PLS jest lekka, a jej obsługa i składanie są proste i intuicyjne. Łatwo można ją też przesuwać, dzięki temu że ma kółka. Na spodzie zastosowano specjalne plastikowe końcówki dzięki czemu, Faraone PLS  gwarantuje bezpieczną pracę – jest stabilna i zabezpiecza przed poślizgiem.

Gdzie kupić drabinę platformową Faraone PLS?

W korzystnej cenie model można kupić na stronie dramix.pl u renomowanego dostawcy nowoczesnych, bezpiecznych i dostosowanych do potrzeb klientów urządzeń do pracy na wysokościach. 

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.