Dofinansowanie prac związanych z usuwaniem materiałów zawierających azbest

Autor: Gmina Żukowo

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza informację o możliwości składania wniosków na dofinansowanie prac planowanych w 2021 roku, związanych z usuwaniem materiałów zawierających azbest i utylizacją odpadów azbestowych, pochodzących z pokryć dachowych lub elewacji budynków, zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo.

O dofinansowanie mogą ubiegać się właściciele nieruchomości, którzy planują w 2021 roku usunąć płyty azbestowe z dachów lub elewacji budynków, znajdujących się na terenie Gminy Żukowo.

O DOFINANSOWANIE NIE MOGĄ BYĆ ZGŁASZANE ZADANIA ROZPOCZĘTE I ZAKOŃCZONE.

Mieszkańcy Gminy Żukowo zainteresowani udzieleniem dofinansowania, powinni złożyć kompletny wniosek w Urzędzie Gminy w Żukowie, przy ul. Gdańskiej 52, w Biurze Obsługi Klienta, w godz. pn. 7.30 – 17.00, wt. 7.30 – 15.30,  śr. 7.30 – 15.30, czw. 7.30 – 15.00, pt. 7.30 – 14.30, wraz z niezbędnymi załącznikami, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.04.2021 r.

Formularz wniosku dostępny jest w Referacie Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Żukowo – pok. nr 38 oraz na stronie internetowej Urzędu www.bip.zukowo.pl w zakładce „katalog usług” – „ochrona środowiska”.

Wnioski, które wpłyną po dniu 30.04.2021 r. nie będą rozpatrywane przez tutejszy Urząd Gminy Żukowo.

Źródło: https://www.zukowo.pl/

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.