Derma Point – gabinet dermatologiczny w Gliwicach

Autor: nadesłane

Zmiany skórne, wypadanie włosów czy naczyniaki – to przykładowe wskazania do wizyty w gabinecie dermatologicznym. Doświadczeni dermatolodzy przyjmują pacjentów w gabinecie dermatologicznym Derma Point.

Derma Point – co to za gabinet dermatologiczny?

Derma Point to gabinet dermatologiczny mieszczący się w Gliwicach. Jak można przeczytać na stronie internetowej gabinetu – dermapoint.pl – w ramach specjalizacji, jaką jest dermatologia, pacjenci mogą skorzystać z różnych zabiegów. Dermatolog z Derma Point wykonuje następujące zabiegi: dermatoskopia – to technika badania skóry wykorzystywana podczas oceny zmian skórnych (dzięki ich powiększeniu dermatolog może lepiej rozpoznać charakter zmian);

  • dermatochirurgia – ze względów estetycznych lub zdrowotnych dermatolog może usunąć zmiany skórne, a zabiegi tego rodzaju określa się mianem dermatochirurgii;
  • kapilaroskopia – to nieinwazyjne badanie pozwalające ocenić stan naczyń kapilarnych;
  • trichoskopia – nieinwazyjne badanie skóry głowy, które wykonuje się w celu zdiagnozowania schorzeń obejmujących owłosienie.

Chociaż Derma Point to gabinet dermatologiczny, to jego oferta jest bogatsza – pacjenci mogą skonsultować się też z ortopedą oraz skorzystać z różnych zabiegów pielęgnacyjnych, w tym choćby depilacji.

Jak wygląda oferta gabinetu dermatologicznego Derma Point?

Konsultacja z dermatologiem jest niezbędna w wielu sytuacjach – wymienić wystarczy trądzik czy łojotokowe zapalenie skóry. W Derma Point pacjenci mogą uzyskać kompleksową opiekę – zatrudnieni w tym gabinecie dermatolodzy specjalizują się w leczeniu różnych schorzeń dermatologicznych. Z jakimi problemami pomagają uporać się dermatolodzy z Derma Point?

Derma Point – przykładowa oferta:

  • leczenie trądziku zwyczajnego, trądziku różowatego, łuszczycy i atopowego zapalenia skóry;
  • usuwanie różnych zmian skórnych, np. brodawek łojotokowych, brodawek wirusowych, włókniaków i znamion barwnikowych;
  • leczenie napadowego marznięcia palców rąk i stóp – dermatolog Derma Point wykonuje w tym celu m.in. kapilaroskopię;
  • leczenie grzybicy – w tym również grzybicy paznokcia;
  • usuwanie blizn i przebarwień potrądzikowych – po ich przebadaniu, dermatolog dobiera optymalną kurację.

Dermatolog z Derma Point – kiedy warto umówić się na wizytę?

W przypadku zmian skórnych takich jak: trądzik, włókniaki, brodawki czy kłykciny w trakcie konsultacji dermatolog może ocenić, czy zmiany te wymagają leczenia. Wykorzystując najnowsze techniki diagnostyczne (np. trichoskopię), dermatolog jest w stanie wdrożyć odpowiednią terapię, także w przypadku problemów z włosami zwłaszcza w przypadku wypadania włosów (łysienia).

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.