Darmowe maseczki dla mieszkańców oraz kiermasz dla Laury – niedziela 28 marca

Autor: nadesłane

W najbliższą niedzielę 28 marca od godziny 8.00 przy dużym kościele w Chwaszczynie będą rozdawane darmowe maseczki dla mieszkańców Chwaszczyna. Maseczki otrzymała nasza gmina Żukowo z rządowych agencji rezerw strategicznych. Łącznie mamy do rozdysponowania 4 tyś. maseczek.

Zachęcamy Państwa również do udziału w kiermaszu ciast dla Laury. Organizowana jest zbiórka i sprzedaż ciast. Prosimy Was o jak najwięcej wypieków, potrzeba jest ogromna. Potrzebne ciasta, chlebek swojski. Ciasta przyjmowane będą w Strefie Kultury w sobotę 27 marca od godziny 8 rano.

Otrzymane ciasta będą odsprzedawane w niedzielę po każdej mszy świętej. Bardzo prosimy o pomoc i włączenie się do akcji przekazując ciasta lub je kupując 🙂

Bijemy rekord pomocy dla Laury!

Osoba do kontaktu
Angelika Mielewska-Choszcz
Tel: 517200123

Źródło: RADA Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.