Czy jesteś zadowolony z wywozu śmieci? Napisz swoją opinię!

 

Od miesiąca obowiązuje nowa ustawa śmieciowa. Miało być lepiej, a wyszło jak zwykle. Bardzo wiele osób ma zastrzeżenia do firm wywożących odpady. Napływają do redakcji informacje o niewywiezionych śmieciach, o problemach z pojemnikami, utrudnionym kontakcie z firmą.

 

Jako portal mieszkańców Chwaszczyna chcielibyśmy pomóc w zaistniałej sytuacji. W związku z powyższym prosimy o pozostawienie swojej opinii w komentarzach pod artykułem. Zebrane opinie przekażemy gminie Żukowo – odpowiedzialnej za odbiór i utylizację odpadów komunalnych. Gmina natomiast ma prawne możliwości wyciągnięcia sankcji wobec firmy nie wywiązującej się z umowy.

 

Bardzo prosimy o konstruktywne opinie.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.