CZARNY PAS w KICKBOXINGU w Chwaszczynie dla Pomorskiej Szkole Walki FIGHTER

 

W dniu 28 czerwca w Warszawie odbył się Egzamin na CZARNY PAS w ramach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) i World Association of Kickboxing Organization (WAKO).

W egzaminie wziął udział trener PSzW FIGHTER Jarosław Niewiadomski, potwierdzając swoje umiejętności i doświadczenie nie tylko w Karate KYOKUSHIN – CZARNY PAS ale również w KICKBOXINGU.

Zdobywając CZARNY PAS PZKB i WAKO, Jarosław Niewiadomski uzyskał również licencję egzaminatora PZKB.

Mamy dobrze przygotowaną kadrę, z potwierdzonymi umiejętnościami więc zapraszamy wszystkich poza treningami Karate KYOKUSHIN również na treningi KICKBOXINGU.
Ponadto PSzW FIGHTER zaprasza osoby z uprawnieniami co najmniej instruktorskimi do współpracy przy prowadzeniu zajęć z Kickboxingu i Karate KYOKUSHIN.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.