Burmistrz Jerzy Żurawicz gościem specjalnym w zajęciach z przedsiębiorczości.

{module do-reklamy-intertekst|none}

W dniu 20 marca 2012 r. w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie Burmistrz Jerzy Żurawicz uczestniczył jako gość specjalny w zajęciach z Przedsiębiorczości realizowanych w ramach projektu: „Dziś myślę o jutrze”.

 

Pan Burmistrz przybył na zaproszenie uczniów gimnazjum i dyrektora szkoły. Uczestnicy zajęć mogli dowiedzieć się wiele między innymi o organizacji pracy Urzędu Gminy, kompetencjach poszczególnych referatów, kierunkach rozwoju gminy oraz w jaki sposób można założyć działalność gospodarczą. Następnie Pan Burmistrz odpowiadał na pytania, które zadawali uczniowie.

 

Uczestnicy projektu otrzymali również zaproszenie do odwiedzenia urzędu i poznania na miejscu jego funkcjonowania. Na zakończenie gimnazjaliści podziękowali Panu Burmistrzowi za przyjęcie zaproszenia i udzielenia wielu informacji z zakresu samorządności.


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.