Budowa sieci światłowodowej w Chwaszczynie – prośba o wypełnienie ankiety

Operator telekomunikacyjny „INTERKAR” przystępuje do kolejnego etapu związanego z budową infrastruktury teleinformatycznej, zapewniającej dostęp do szerokopasmowego Internetu, dedykowanej dla mieszkańców miejscowości Chwaszczyno.

Całość inwestycji chce zrealizować w kilku krokach, poczynając od III kwartału 2018 roku i kończąc całość w roku 2019. Na obecnym etapie potrzebne jest rozeznanie, gdzie potrzeby są największe, aby w tych miejscach rozpocząć budowę poszczególnych odcinków światłowodowej sieci telekomunikacyjnej w pierwszej kolejności.

Budowa sieci w działkach drogowych nie wiąże się z żadnym wydatkiem dla mieszkańców. Niniejsza deklaracja nie zobowiązuje mieszkańców do podpisania umowy, wyraża jedynie potencjalne zainteresowanie przyszłym podłączeniem do sieci. W związku z tym apelujemy o mobilizację w zakresie przekazywania deklaracji od osób zainteresowanych przyłączeniem do sieci teleinformatycznej w następujący sposób:

a. elektronicznie poprzez link: ANKIETA 
b. elektronicznie poprzez adres email: ftth@interkar.pl
c. listownie na adres: Interkar Komputer Serwis, ul. Spółdzielcza 7, 84-240 Reda
d. poprzez dedykowaną skrzynkę pocztową w punktach:
Szkoła Podstawowa w Chwaszczynie im. Adama Mickiewicza, ul. Mickiewicza 16
Sklep Wielobranżowy Abc Kolka Elżbieta w Chwaszczynie, ul. Oliwska 88

Rada Sołecka Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.