„Bo wolność krzyżami się mierzy…”. Spotkanie historyczno muzyczne.

 

W niedzielę 9 listopada 2014r. po Mszy Świętej o godz. 15:00 w kościele w Chwaszczynie odbędzie się spotkanie patriotyczne pt. „Bo wolność krzyżami się mierzy”. Ma to związek z przypadającą 96. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

Spotkanie będzie miało charakter historyczno-muzyczny. Poznamy najważniejsze bitwy w historii Polski i przy współpracy z chórem „Strzelenka” z Tuchomia zaśpiewamy najpopularniejsze pieśni patriotyczne ze specjalnie przygotowanych śpiewników. Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych, zwłaszcza całymi rodzinami. Niech będzie to wyraz naszego szacunku i wdzięczności dla tych, którzy ponieśli śmierć w walce o wolność.

 

zdjęcie: Internet

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.