Bezpłatne zajęcia samoobrony w systemie DEFENDO w Chwaszczynie

W każdą środę o godz. 20:00 w szkole w Chwaszczynie odbywają się zajęcia z samoobrony w systemie DEFENDO. Spotkania skierowane są dla wszystkich chętnych. Patronat nad zajęciami objęła Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska.

Treningi skierowane są do młodzieży i dorosłych, chcących zapoznać się z systemem samoobrony DEFENDO oraz posiąść podstawy samoobrony. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 20:00 w szkole w Chwaszczynie. Na tę chwilę do końca sierpnia. Zaplanowana jest kontynuacja treningów w roku szkolnym, po ustaleniu ze szkołą dostępności sali.

Poza umiejętnościami praktycznymi, uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi osiągnięciami z zakresu psychologii i biomechaniki oraz zasadami postępowania i zachowania się w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia w celu podjęcia właściwej decyzji zanim dojdzie do eskalacji zdarzenia.

Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych począwszy od nastolatka a skończywszy na stu latkach.

 

Jarek Niewiadomski

pdfAkademia DEFENDO578.09 KB

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.