AKTUALIZACJA! Bezpłatne jabłka tym razem w Tuchomiu

Akcja rozdawania darmowych jabłek w bezzwrotnych skrzynkach trwa nadal. Po tym, jak rozdawali je dwukrotnie w Chwaszczynie, tym razem przyjadą do szkoły w Tuchomiu.

 

AKTUALIZACJA! Otrzymaliśmy informację, że akcja rozdawania jabłek w Tuchomiu została chwilowo wstrzymana przez Stowarzyszenie „Amor Omnia Vincit”. Być może uda się wznowić przedsięwzięcie jeszcze przed świętami Wielkanocy. O wszystkim poinformujemy Państwa za pośrednictwem portalu Chwaszczyno.pl i facebooka.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuchomiu Renata Ellwardt oraz Stowarzyszenie „Amor Omnia Vincit” zapraszają mieszkańców po odbiór darmowych jabłek w czwartek 17 marca o godz. 13:00.

Jabłka będą rozdawane w bezzwrotnych skrzynkach.

amor omnia vincit

 

źródło: Tuchom.net

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.