BEZPŁATNA AKADEMIA SAMOOBRONY – DEFENDO PIĄTEK godz. 20:00

 

Bezpłatna Akademia Samoobrony – Defendo w każdy piątek o godz. 20:00 – pod patronatem Pani Sołtys Chwaszczyna, realizowana przez Pomorską Szkolę Walki FIGHTER

Treningi skierowane są do wszystkich chętnych, bez względu na wiek i płeć.

Poza umiejętnościami praktycznymi, uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi osiągnięciami z zakresu psychologii i biomechaniki oraz zasadami postępowania i zachowania się w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia w celu podjęcia właściwej decyzji zanim dojdzie do eskalacji zdarzenia.

Będzie można poprawić swoją sprawność ogólną i specjalną, zwiększyć wytrzymałość, koordynację ruchową oraz gibkość w formie dostępnej dla każdego.

Treningi odbywają się w Zespole Szkół w Chwaszczynie.

Więcej informacji o systemie i zajęciach na stronie www.pomorskaszkolawalki.pl oraz pod tel. 601 431 331

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.