Będzie nowa wiata przystankowa

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Jak informowaliśmy w sierpniu w artykule „Wiata przystankowa przy jeziorze Osowskim do wymiany.” Radny Powiatowy Piotr Fikus złożył do Burmistrza Gminy Żukowo Jerzego Żurawicza wniosek o wymianę wiaty przystankowej, która znajduje się przy ulicy Oliwskiej (przy jeziorze Osowskim).

 

Wiata ta, która dwa dni temu została zdemontowana była w stanie katastrofalnym, stwarzającym zagrożenie dla mieszkańców oczekujących na środki komunikacji miejskiej. 

 

Kierownik Referatu Komunalnego Grzegorz Rek poinformował, że do 05 listopada 2013 roku nowa wiata zostanie zamontowana.

 

Radny Powiatowy Piotr Fikus w imieniu mieszkańców Chwaszczyna na swoim blogu podziękował Panu Grzegorzowi Rek za dotrzymanie danego słowa oraz Panu Burmistrzowi Jerzemu Żurawiczowi za realizacje złożonego wniosku.

 

Mamy jesień, nadchodzi zima, a więc wymiana tej wiaty na pewno poprawi warunki mieszkańców oczekujących na komunikację miejską.

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.