Apel o pomoc po pożarze…

W związku z walką ze skutkami pożaru domu mieszkalnego, jaki nawiedził rodzinę z Pępowa w dniu 24.04.2016 r., Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żukowie oraz Burmistrz Gminy Żukowo wraz z poszkodowanymi zwracają się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc.

W jednej chwili rodzina została pozbawiona dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Jesteśmy głęboko przekonani, że odpowiedzą Państwo solidarnie i życzliwie na podjętą inicjatywę, za co władze i poszkodowani z całego serca będą wdzięczni.

pozar banino 1

fot. OSP Banino

Po konsultacjach z poszkodowanymi ustalono, iż obecnie najbardziej potrzebują środków finansowych. Z uwagi na ogromne straty poszkodowani liczą na każde wsparcie. Wpłaty można dokonać na konto:

Adam Olejnik
bank ING nr konta: 88 1050 1764 1000 0091 1298 1049
z dopiskiem „pomoc rodzinie Olejnik”

 

W sprawie uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się:

• bezpośrednio z Panem Adamem Olejnik: tel. 691-530-150
• Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żukowie: tel. 58 681-82-64.

 

nadesłane: Radosław Cebela

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.