Absolutorium dla burmistrza.

 

30 czerwca 2015 roku odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miejskiej Gminy Żukowo. Po złożeniu sprawozdania finansowego burmistrza Wojciecha Kankowskiego i odczytaniu projektu uchwały o udzielenie absolutorium, radni jednogłośnie przyjęli realizację budżetu.

 

Burmistrz Wojciech Kankowski mocno podkreślił, że należy pamiętać o pracy poprzedniej rady, pracowników urzędu Gminy Żukowo, ale przede wszystkim o pracy na rzecz budżetu skarbnik gminy – Lucyny Cybuli. I właśnie jej wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Albin Bychowski wręczył kwiaty. Przewodniczący Rady Witold Szmidtke wręczył kwiaty burmistrzowi.

 

źródło: zukowo.pl / Sylwia Kubryńska

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.