31 stycznia 2021 29. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał?

Autor: OKiS Żukowo

Pierwotnie Finał WOŚP planowany był na 10 stycznia, ale niestety pandemia pokrzyżowała organizatorom szyki. Dlatego Jurek Owsiak wraz z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podjął decyzję o zmianie terminu na 31 stycznia 2021 roku.

Jednak już dziś można wesprzeć cel 29. Finału WOŚP, czyli oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, gdyż jest  wiele opcji wsparcia online, z których można skorzystać kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie.

Jak w tym roku będzie można wesprzeć 29. Finał w Żukowie?

Tradycyjnie do tekturowej puszki

Zarejestrowano 35 wolontariuszy, którzy 31 stycznia br. od rana będą kwestować w wielu miejscowościach naszej Gminy, m.in. w Żukowie, Chwaszczynie, Leźnie, Skrzeszewie, Niestępowie.

 

Sztabowa Puszka Stacjonarna

W kilku miejscach stoją już Sztabowe Puszki Stacjonarne i w ten sposób też jest możliwość dołożyć się do zbiórki. Znajdziecie je m.in. w Bibliotece w Żukowie i jej filiach w Baninie i Chwaszczynie, w Salonie Fryzjerskim Metamorfoza w Żukowie, w salonie stylizacji paznokci Nails Around w Żukowie, w sklepie wielobranżowym „Spółdzielnia Sławex” w Sulminie i w Centrum Urody Elżbiety Lisowskiej. Mapę wszystkich puszek znajdziecie pod tym adresem:

https://wosp.maps.arcgis.com/apps/instant/nearby/index.html?appid=f445495b01334f11876fd9385eda29a8

Wciąż jeszcze można zarejestrować kolejne Sztabowe Puszki Stacjonarne, więc jeżeli w swoim miejscu pracy, sklepie, warsztacie lub punkcie usługowym chcą Państwo prowadzić kwestę, prosimy o kontakt na okis@okis-zukowo.pl. OKiS jako Sztab bierze na siebie rejestrację puszki, a po weryfikacji przez Fundację WOŚP, dostarczy ją do Państwa wraz z serduszkami i materiałami promocyjnymi.

 

Licytacje

Na profilu sztabu OKiS na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/sztabzukowo?bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-2-1218 można znaleźć ciekawe aukcje i zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów. Od połowy grudnia, gdy ruszyły nasze aukcje, zebrano w ten sposób już ponad 2.500 zł.

 

Przedmioty na aukcje Sztabowe

Przedmioty na licytacje można przynieść do siedziby Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie przy ul. 3 Maja 9 B. Ze względu na ograniczenia związane z prowadzeniem działalności przez instytucje kultury, prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 58 680-08-48 lub 790-430-280.

 

eSkarbonka

Sztab w Żukowie utworzył również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć. Skarbonkę znajdziecie pod tym adresem:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/v3b388

 

Wydarzenia sportowe

Jeżeli tylko sytuacja na to pozwoli, to kolejną formą wsparcia będzie udział w biegu organizowanym przez żukowski Sztab. A już dziś zapraszamy do śledzenia transmisji Turnieju Piłki Ręcznej, który odbędzie się 9 stycznia.  Ze względu na obostrzenia mecze obędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane na naszym fanpage’u, a zagrają

10.00 – Szczypiorniak Olsztyn z II ligi vs SPR GKS Autoinwest Żukowo z I ligi,

12.00 – Gwardia Koszalin z I ligi vs Tytani Wejherowo również z I ligi

15.00 – mecz o 3 miejsce

17.00 – finał

 

Aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do Finału w Żukowie śledźcie stronę www.okis-zukowo.pl oraz profil na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/okiszukowo, a na kanale You Tube znajdą Państwo pozdrowienia dla Żukowa od Jurka Owsiaka:

https://www.youtube.com/watch?v=VMWyySwouXU

 

Źródło: OKiS Żukowo

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.