26 marca – Konkurs Riwiera – ”Fabryka Pisanek 2015”, w nawiązaniu do tradycji wykonywania pisanek w związku ze Świętami Wielkanocnymi.

 

Spośród projektów plastycznych, przesłanych przez szkoły z całego województwa pomorskiego Jury konkursowe wybrało 20 prac finałowych, w tym projekt uczennicy naszej szkoły – Marty Blok.

W dniu 26 marca nasza szkolna grupa, w składzie: Marta Blok, Angelika Kreft, Karolina Hallman, Wiktor Boguszewski, Sara Boguszewska i Zofia Boguszewska realizowała swój projekt na styropianowej imitacji jajka 3D.

 

Każda Pisanka zostanie wyeksponowana w specjalnej strefie, opatrzone podpisem i numerem.

 

Jajko reprezentujące naszą szkołę posiada numer 14.

 

Każda Pisanka zostanie również zaopatrzona w urnę na zbieranie głosów publiczności.

 

Publiczność, czyli Klienci Centrum RIVIERA, będą oddawać głosy na swoje ulubione Pisanki. Głosy oddawane są poprzez wrzucanie „Wizytówek” do urn, stojących przy każdej Pisance. Wygrywa ta Pisanka, która w terminie 27-29 marca 2015 roku do godz. 12:00 zdobędzie największą ilość głosów publiczności.

 

„Wizytówki” do oddawania głosów na Pisanki będą rozdawać hostessy poruszające się po Centrum RIVIERA.

 

Nagroda główna w Konkursie zostanie przyznana szkole, do której należy zwycięska Grupa, tj. tej, której Pisanka zdobędzie najwięcej głosów publiczności podczas głosowania na terenie Centrum RIVIERA.

 

Nagrodę Główną w Konkursie stanowi wyposażenie szkolnej (tj. należącej do tej szkoły z której pochodzi zwycięska Grupa) pracowni komputerowej w: 15 laptopów i 5 tabletów.

 

Jajko z Chwaszczyna nr 14

{gallery}2015/2015-03/konkurs-jajo-szkola{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.