13 złotych, 8 srebrnych i 11 brązowych medali dla GOKKEN z Chwaszczyna.


{module do-reklamy-intertekst|none}

Klub Sportowy GOKKEN z Chwaszczyna zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej w zawodach Karate w „Pucharze Krajny i Pałuk w Karate WKF”. Zawody odbyły się 20 kwietnia 2013 r. w Paterku k. Nakła nad Notecią.


Zawody przeprowadzono pod patronatem Polskiego Związku Karate. W zawodach udział wzięło 315 zawodników reprezentujących 19 klubów z Polski i jeden klub z Ukrainy, zawodnicy rywalizowali w 61 konkurencjach kata i kumite.

Zawody przeprowadzono na 3 tatami, a sędzią głównym zawodów był Pan Remigiusz Powroźnik.

Do chwaszczyńskiego klubu powędrowało 13 złotych, 8 srebrnych i 11 brązowych medali! Dokładne wyniki na stronie klubu Gokken.

Tydzień wcześniej, 13 kwietnia na zawodach o Puchar Pomorza w Rumi klub Gokken zajął również 2 miejsce w klasyfikacji medalowej ustępując jedynie zagranicznemu klubowi SK SOYUZ z Rosji. Trofea to osiem złotych medali, dziesięć srebrnych i osiemnaście brązowych.

Warto też zobaczyć doskonałe wyniki Karczemki Gokken Cup – tabela wyników.

 

oprac. gokken.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.