Chwaszczyno.pl

Wiadomości

Gdzie warto jest kupować nowoczesne zasilacze UPS? 

nadesłane
Kategoria:

plug 672223 960 720

Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz kupić najwyższej jakości zasilacze UPS? Nie masz pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze sklepu, bowiem do tej pory nigdy tego nie robiłeś? W takim razie jak najszybciej zachęcamy do zapoznania się z kilkoma poradami, które dla Ciebie przygotowaliśmy, bowiem jesteśmy przekonani, iż za sprawą tej lektury uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań. 

Od dzisiaj ks. Adam nowym wikariuszem w Chwaszczynie. Ks. Łukasz rozpoczyna studia w Pampelunie

Karol Krefta
Kategoria:

logo zmiana

Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź wydał dekrety, które przyniosły chwaszczyńskiej parafii zmiany duszpasterskie. Z dniem 1 lipca 2017 r. nowym wikariuszem został ks. Adam Hrubiszewski. Zastąpił ks. Łukasza Szymanowskiego, który rozpoczyna studia doktoranckie na katolickim uniwersytecie w Pampelunie w Hiszpanii.

VI Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej pod znakiem wielu atrakcji. Kaszuby Biegają 2017 - półmetek!

Kaszuby Biegają
Kategoria:

przodkowo kaszuby biegaja 1

2 lipca br. o godz. 13:00 odbędzie się VI Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej. Trasa licząca 11,5 km biegnie tak samo, jak w ubiegłych latach: przez Kczewo, Tokary i Czeczewo. Start i meta znajdować się będą przy hali sportowej w Przodkowie, ul. Sportowa. Bieg główny przeprowadzony będzie w 15 kategoriach.

Etap gminny konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2017” rozstrzygnięty. Państwo Pospieszni i Pani Dominika Ladowska wśród laureatów

Informacja prasowa - Gmina Żukowo
Kategoria:

Piekna Wies 2017 12 001

23 czerwca poznaliśmy laureatów gminnego etapu konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2017”. Jurorzy oceniali w dwóch kategoriach – zagroda wiejska i wieś. Podsumowanie konkurs odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie z udziałem Burmistrza Gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego.

Handel stalą - jak założyć firmę, która będzie działała w branży konstrukcji stalowych i nie braknie jej klientów?

nadesłane
Kategoria:

paris 674964 960 720

Obecnie na rynku nie brakuje interesujących przedsiębiorstw, które działają w sektorze handlu stalą różnego rodzaju. Niewątpliwie jest to taka branża, która z roku na rok rozwija się coraz bardziej i jest w stanie jeszcze wiele przyjąć. Niemniej jednak, warto było się zastanowić nad tym, czy rzeczywiście kolejni gracze na tak dużym rynku mają szansę? 

Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna zawitało do Tomaszowa Mazowieckiego

Barbara Myszk-Herrmann
Kategoria:

kgw w tomaszowie 1

W dniach 10-11 czerwca Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna zawitało do Tomaszowa Mazowieckiego za sprawą wystosowanego do naszego koła zaproszenia od Starosty miasta pana Mirosława Kuklinskiego na wydarzenie "Dni Antoniańskie w Tomaszowie Mazowieckim". Rok temu św. Antoni z Padwy został patronem Tomaszowa i powiatu tomaszowskiego, a obchody dni antoniańskich mają być organizowane co roku w okresie imienin św. Antoniego, które przypadają 13 czerwca.
Pierwszego dnia miałyśmy przyjemność zwiedzić ciekawe miejsca okolic Tomaszowa Mazowieckiego, takie jak: GROTY NAGÓRZYCKIE I SKANSEN RZEKI PILICY.