Sukces siatkarek ze Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie

Ewa Kasprów i Bartosz Głuszak

20191019 093716

 

W dniach 19-20.10.2019 zawodniczki klubu UKS "Wilki" z Chwaszczyna brały udział w XI -Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

Na jednym z najliczniej obsadzonych turniejów w Polsce zaprezentowało się 320 zawodniczek z 20 zespołów. Przez 2 dni rozegrano 840 meczów w 3 grupach wiekowych na 11 boiskach w 3 salach sportowych. Najmłodsze dziewczyny w kategorii jedynek i trójek zameldowały się w połowie stawki. Jest to dla nich ogromny sukces. Dla większości z nich był to pierwszy turniej w życiu.

Wielkie słowa uznania dla najstarszych zawodniczek ,,czwórek", które zajęły pierwsze miejsce, nie doznając smaku porażki we wszystkich 14 meczach.

Ewa Kasprów i Bartosz Głuszak

20191020 142511

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.
Jeśli jakiś komentarz obraża, zniesławia lub z jakiegoś innego powodu powinien zostać usunięty kliknij "Zgłoś administratorowi". Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z rzeczowymi argumentami będą podstawą do usunięcia komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież